В Україні починає роботу додаток Google Wallet для зберігання квитків та банківських карток / Все новости / Главная

Мільйони людей щодня використовують свої телефони, щоб оплачувати покупки в магазинах, користуватись громадським транспортом, зберігати квитки на події, посадкові талони тощо. За останні кілька років збільшилася потреба в безпечному та простому способі збереження та доступу до нових цифрових елементів, таких як електронні ключі від автомобіля та цифрові версії документів.

Відтепер все це можна буде робити у додатку Google Wallet. Вже існуючий додаток Google Pay перетворюється на Google Гаманець. Тепер він підтримуватиме нові цифрові елементи. Google Гаманець стандартизує спосіб збереження та доступу до основних елементів, таких як платіжні картки, квитки на проїзд та події, посадкові талони та картки лояльності. Новий додаток буде доступний в Україні на Android і Wear OS.

Ключова особливість додатку - підвищена безпека. Особисті документи не передаються без дозволу користувача навіть у Google. Якщо телефон загублено або викрадено, користувач може знайти, заблокувати або стерти з нього дані за допомогою функції «Знайти пристрій».

Як отримати Google Гаманець

Наразі компанія розпочала розгортання гаманця для користувачів Android у 39 країнах, зокрема - в Україні. Протягом наступних двох днів Google Гаманець стане доступний для всіх користувачів.

Користувачі з увімкненими автоматичними оновленнями побачать, що їхній додаток Google Pay автоматично оновився до Google Гаманця. Користувачам, які не мають автоматичного налаштування оновлень, треба буде вручну оновити додаток з Google Play.

Нові користувачі можуть завантажити додаток Google Гаманець на Google Play.

 

Тэги:   Google

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: