Набір відкрито: перша міжнародна програма для прискорення розвитку та масштабування бізнесу в Україні / Все новости / Главная

Громадська організація Impact Force за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес та SiLab Ukraine, створила перший бізнес-акселератор для українського підприємництва або іншими словами програму для прискорення розвитку бізнесу та його масштабування з метою посилення соціального впливу українського бізнесу на суспільство та прискорення економічного відновлення України.

 

Акселераційна програма Impact Business

 

Програма допоможе українським підприємцям та стартапам:

 

  • прискорити розвиток свого бізнесу;
  • навчитися позиціонувати власну компанію на українському та європейському ринках;
  • розібратися у тонкощах фандрейзингу та співпраці з міжнародними інвесторами;
  • збільшити партнерську мережу;
  • здобути актуальні знання для ефективної інтеграції соціального впливу у стратегію розвитку;
  • консультативну підтримку від всесвітньо відомих експертів, коучів та менторів;
  • отримати доступ до міжнародних інвесторів та глобальних технологічних ресурсів.

Можливість для учасників отримати грантову підтримку

За результатами проходження програми дві компанії з найкращими показниками успішності отримають грантову підтримку у розмірі до 20 000 євро, наданих Українським соціальним венчурним фондом в рамках проєкту Collaborate for Impact, що фінансується Європейським Союзом і реалізується у партнерстві з громадською організацією EVPA.

Як взяти участь?

Дізнатися детальну інформацію про акселераційну програму та подати заявку на участь можна до 17 лютого 2023 року на сайті програми.

Також всі зацікавленні підприємці мають можливість приєднатися до вебінару, де Ніна Левчук, співзасновниця Impact Force та Альона Калібаба, співзасновниця SILab Ukraine детально розкажуть про саму програму, процес подання заявок на участь, і дадуть відповіді на всі запитання. Вебінар відбудеться 14 лютого о 14:00 за київським часом, на Фейсбук-сторінці Дія.Бізнес.

Щоб отримати нагадування, потрібно зареєструватися за посиланням.

 

 

 

 

Тэги:   Бизнес

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: