АЛЛО МАХ в ТРЦ Riviera в Одесі відновив роботу через рік після ракетної атаки / Все новости / Главная

10 травня компанія АЛЛО відновила роботу флагманського магазину АЛЛО МАХ в одному з найбільших ТРЦ півдня України – одеському Riviera Shopping City. Команда АЛЛО МАХ чекає клієнтів на першому поверсі ТРЦ за адресою: м. Одеса, вул. Комплекс будівель та споруд, 1. Торгова площа магазину становить понад 250 м². Асортимент товарів АЛЛО МАХ залишається незмінним: смартфони, ноутбуки, телевізори, електротранспорт, смартгодинники, побутова техніка, зарядні станції, акустика, б’юті-гаджети, аксесуари та інша техніка. В магазині є бренд-зони пристроїв Apple та Samsung, а для дітей передбачено невеличку зону розваг. Працює й точка видачі маркетплейсу АЛЛО для тих клієнтів, хто зробив замовлення на сайті allo.ua чи у мобільному застосунку. Наразі це вже 14-й магазин мережі АЛЛО, що працює в Одесі.

Магазин АЛЛО МАХ зазнав значних руйнувань рік тому: ввечері 9 травня 2022 року в ТРЦ влучили ракети російських окупантів, було знищено частину торговельного центру, сталися значні руйнування від вибухової хвилі. У приміщенні АЛЛО МАХ було пошкоджено стіни, перекриття, обладнання, товар – це завдало значних фінансових збитків компанії. У листопаді ТРЦ частково відновив роботу, а зараз для відвідувачів відкрито 60% орендної площі.

«Ремонтні роботи в АЛЛО МАХ тривали з березня по травень. Команда, яка торік вивозила товар з пошкодженого магазину, стала до роботи в оновленому АЛЛО МАХ і відтепер допомагає клієнтам вибирати смарттехніку. Відбудова магазинів — це робочі місця, інвестиції у майбутнє та розвиток економіки України,  тому компанія АЛЛО продовжує відновлювати роботу пошкоджених магазинів та відкривати нові», – розповідає Микола Астапов, директор із розвитку та форматів компанії «АЛЛО».

АЛЛО МАХ у ТРЦ Riviera Shopping City було відкрито у листопаді 2015 року, у 2019 році у магазині було здійснено ремонтні роботи та відбулося його переформатування. 

Тэги:   Allo.ua

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: