Організатори Glovo Ukraine Startup Lab обрали 3 стартапи, які отримають 35 тисяч євро / Все новости / Главная

16 травня в Києві відбувся фінал конкурсу Glovo Ukraine Startup Lab, який організували компанія Glovo спільно з Українським фондом стартапів. Під час заходу 20 команд презентували власні проєкти, з яких журі обрали трьох переможців. Загалом організатори отримали понад 70 заявок від стартапів на ранніх стадіях (pre-seed або seed), які працюють у сферах мобільності, логістики, харчових технологій, фінтеху та лайфстайлу.

«Україна має величезний потенціал, щоб стати регіональним технологічним центром, оскільки тут є унікальне поєднання талантів і культури стартапів. Ми в Glovo прагнемо не тільки створювати інноваційні рішення, які об’єднують кур’єрів, користувачів і заклади, а й розширювати можливості локальних технологічних екосистем. Тож ми запустили Glovo Ukraine Startup Lab, щоб підтримати українські стартапи, які прагнуть залучити кошти та вийти на міжнародний рівень. Це стане регулярною ініціативою», Саша Мішо, співзасновник Glovo.

Переможцями стали три стартапи:

  • Перше місце — команда, яка розробила Revisior — комплексний сервіс зворотного зв’язку та NPS, що допомагає компаніям швидко виявляти та вирішувати проблеми клієнтів за допомогою штучного інтелекту та машинного навчання. Вони отримають 20 000 євро та стажування в Барселоні.
  • Друге місце — стартап DEEPLOYALTY, який розробив цифрову платформу для провідних ритейлерів і банків, що дає змогу видавати картки лояльності та показувати чеки в деталях транзакцій. Вони отримають 10 000 євро та стажування в Барселоні.
  • Третє місце — команда Spendbase, яка розробив уніфіковану платформу для оптимізації витрат компаній, що інтегрує прості у використанні віртуальні банківські системи, системи контролю витрат і управління SaaS. Вони отримають 5 000 євро та онлайн-менторство від команди Glovo.

«Партнерство з всесвітньовідомим міжнародним брендом Glovo і результати першого спільного проєкту нас дуже надихають, адже відкривають більше можливостей українським стартапам зі сфер foodtech, agrotech, logistic, fintech. Наші інноватори вже сьогодні доводять, що здатні створювати круті рішення, цікаві на глобальних ринках. Ми переконані, що системна взаємодія з Glovo допоможе відкрити світу плеяду український команд з проривними ідеями та технологіями. Дякуємо команді і колегам, далі працюємо над тим, щоб Україна стала лідером серед стартап-націй!», — Павло Карташов, СЕО Українського фонду стартапів.

Крім того, партнер ініціативи GR Capital надасть переможцям менторство на 1 рік та допоможе зі зв'язками по всьому світу.

Переможців обрало журі, до якого увійшли Саша Мішо, співзасновник Glovo, Марина Павлюк, генеральна директорка Glovo в Україні, Кирило Бондар, партнер з інноваційного парку UNIT.City, та Сергій Кравець, партнер з GR Capital.

 

Тэги:   Стартапы, Glovo

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: