Google запускає онлайн-курс “Machine Learning Bootcamp” для девелоперів / Все новости / Главная

Google пропонує в Україні новий безкоштовний онлайн-курс під назвою "Machine Learning Bootcamp", який входить до глобальної ініціативи з метою допомогти українським розробникам здобути теоретичні та практичні знання в галузі машинного навчання (ML) для полегшення пошуку роботи.

Ця програма реалізується Google Україна у співпраці з Coursera, Міністерством цифрової трансформації України та національним проєктом "Дія.Освіта". Курс "Machine Learning Bootcamp" триватиме два місяці - з 6 липня до 6 вересня 2023 року. Протягом курсу учасники отримають навички застосування машинного навчання з використанням TensorFlow - одного з найпопулярніших фреймворків глибинного навчання з відкритим кодом, доступних сьогодні. Після завершення курсу учасники матимуть можливість отримати професійний сертифікат DeepLearning.AI TensorFlow Developer, який підтвердить їхні знання перед роботодавцем та покращить їхнє резюме.

Курс спрямований на фахівців, які цікавляться машинним навчанням, мають вміння програмувати на мові Python та володіють англійською мовою на середньому рівні чи вище (оскільки навчання відбуватиметься переважно англійською). В рамках програми на платформі Coursera надається безкоштовний двомісячний доступ до сертифікату TensorFlow Developer Professional Certificate, який складається з чотирьох курсів:

Кількість місць обмежена: буде відібрано 2 000 осіб. Детальніше на сайті програми. Щоб подати заявку, потрібно зареєструватися до 3 липня 2023 року включно на сайті програми.

Для тих, хто зареєструється на курс “Machine Learning Bootcamp”, будуть доступні:

  • Серії вебінарів про машинне навчання та сучасні підходи до нього; 
  • Щотижневі сесії запитань та відповідей;
  • Карʼєрні консультації від рекрутера Google;
  • Змагання Kaggle, де учасники курсу зможуть позмагатися у вирішенні проблеми та здобути нагороди.

Що отримають учасники програми:

  • Практичні навички машинного навчання за допомогою TensorFlow - створення та навчання нейронних мереж; покращення продуктивності мереж за допомогою згорток, навчаючи їх розпізнавати елементи зображень; навчання машин розуміти, аналізувати та реагувати на людську мову за допомогою систем обробки природної мови; обробка тексту, трансформація речень на вектори та навчання моделей створювати оригінальні тексти.
  • Можливість отримати сертифікат TensorFlow Developer Professional Certificate на Coursera та ваучер на іспит TensorFlow Certificate. Кількість сертифікатів та ваучерів обмежена.
  • Навчання онлайн у зручний час.
  • Зустрічі з експертами Google та інших компаній.
  • Нагороди (детальніше на сайті).

Реєстрація на курс “Machine Learning Bootcamp” відкрита за цим посиланням. Навчання розпочнеться 6 липня 2023 року. Після реєстрації учасники отримають доступ до платформи з необхідною інформацією про лекції, воркшопи, консультації тощо.

Окрім курсу з ML, Google пропонує багато інших ресурсів для навчання, які можуть стати корисними у роботі, особистому житті чи навчанні. Щоб ознайомитися з цими ресурсами, відвідайте освітній хаб Google Знання.Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: