Samsung починає продажі смарт-пилососа Bespoke Jet AI в Україні / Все новости / Главная

З 9 серпня в Україні в офіційному інтернет-магазині Samsung та магазинах офіційних партнерів компанії стартують продажі Bespoke Jet AI - найпотужнішого у лінійці Samsung бездротового вертикального пилососа з вдосконаленою системою самоочищення All-in-One Clean Station та функціями на основі штучного інтелекту. 

Багатошарова система фільтрації затримує до 99,999% дрібних часток пилу й алергенів, забезпечуючи ефективне гігієнічне прибирання. Станція заряджає та автоматично очищує пилозбірник, до того ж Bespoke Jet AI став легшим і має покращений цифровий інверторний мотор, а тому гарантує вищу продуктивність та зручність прибирання.

Найпотужніший вертикальний пилосос від Samsung

Пилосос Bespoke Jet AI оснащений ефективним двигуном HexaJet, що має потужність всмоктування до 280 Вт і максимальну споживану потужність 730 Вт. Також, Bespoke Jet AI може працювати до 100 хвилин від одного заряду акумулятора ємністю 4500 мАг. У комплекті є додатковий акумулятор на 60 хвилин автономної роботи. Тож загалом отримуємо до 160 хвилин для прибирання.

Окрім цього, Bespoke Jet AI також має широкий вибір щіток для сухого, вологого прибирання та інших аксесуарів. Турбощітка Active Dual із вбудованою світлодіодною підсвіткою для додаткового освітлення ефективно прибирає всі типи підлог. Щітка для вологого прибирання з розпилювачем і накладками з мікрофібри забезпечує якісне прибирання і блиск твердих поверхонь.

А щоб користувачі могли зберігати насадки в одному місці - використовується підставка для аксесуарів Accessory Cradle, що дає змогу розташовувати пристрій будь-де.

«Розумне» прибирання на основі Штучного інтелекту (ШІ)

Bespoke Jet AI – це перший вертикальний бездротовий пилосос із функцією штучного інтелекту, який пройшов сертифікацію UL Solutions – провідної незалежної наукової організації, що займається питаннями безпеки. Режим прибирання на основі ШІ за допомогою спеціальних датчиків спочатку визначає навантаження на щітку за допомогою контролера руху всмоктування, а також тиск повітря. Потім ці дані аналізуються, щоб визначити тип підлоги, і пилосос автоматично застосовує розрахований алгоритм. Режим прибирання на основі Штучного інтелекту забезпечить оптимальну потужність всмоктування та швидкість обертання щітки.

Також цей режим може зменшувати споживання енергії акумулятора на 14% і підвищувати маневреність, якщо використовувати Турбощітку Active Dual.

Підключення Bespoke Jet AI до SmartThings і Smart Wi-Fi дають змогу користувачам налаштовувати пилосос і його функції, зберігаючи максимальну продуктивність завдяки інтелектуальній самодіагностиці, що сприяє більш ефективному прибиранню.

Легко та гігієнічно очищувати з універсальною All-in-One Clean Station

Оновлена система All-in-One Clean Station використовує унікальну технологію Air Pulse, щоб автоматично очистити пилозбірник та забезпечити більш гігієнічне прибирання. Під час очистки контейнера для сміття завдяки технології Air Spin Edge створюється вихор, що видаляє сміття, зокрема волосся чи шерсть.

Удосконалена All-in-One Clean Station автоматично закриває кришку після кожного прибирання та забезпечує більш ретельне очищення завдяки багатошаровій системі фільтрації, що вловлює 99,999% дрібного пилу.

Запуск Bespoke Jet AI – ще один інноваційний крок компанії Samsung, яка зосереджена на розширенні своєї присутності на світовому ринку пилососів. Bespoke Jet AI поєднує у собі преміальний дизайн, найвищу якість і зручне використання.

Bespoke Jet AI пропонується у стильному кольорі – Satin Black.

Рекомендована ціна становить 47 999 грн.

Більше інформації - за посиланням.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: