Samsung представляє портативний проєктор з функцією Smart TV The Freestyle 2-ї генерації / Все новости / Главная

Компанія Samsung Electronics представила портативний проєктор The Freestyle 2-ї генерації на одній з найбільших виставок електроніки IFA 2023 в Берліні, Німеччина. Samsung The Freestyle 2-ї генерації  – це вдосконалена версія портативного проєктора The Freestyle з функцією Smart TV, що став ще більш швидким та розумним. Пристрій дозволяє насолоджуватися улюбленим контентом з розміром зображення до 100 дюймів, що проєкціюється на будь-яку поверхню, де б ти не був – як вдома, так і за його межами.

Портативний проєктор The Freestyle 2-ї генерації дозволяє налаштовувати  зображення до 160 дюймів, завдяки новій функції Панорамного перегляду 160"1. Збільшений обсяг оперативної пам’яті з 1,5 Гб до 2Гб  дозволив оптимізувати програмне забезпечення в девайсі та зробити його інтерфейс швидшим на 22%, а запуск програм на 59%2. Ще однією перевагою нового The Freestyle 2-ї генерації стала подовжена гарантія на джерело світла, що тепер становить 30 тис. годин. І останнім, але не менш важливим покращенням є пульт дистанційного керування SolarCell, що тепер входитиме у комплектацію  портативного проєктора .

Розваги там, де ти

Портативний проєктор The Freestyle було створено для тих, хто хоче будь-де й будь-коли мати доступ до контенту на великому екрані, адже розмір зображення досягає 100 дюймів, а сам девайс можна брати із собою куди завгодно. Такої портативності вдалося досягти за рахунок компактного дизайну та можливості проєкції зображення на будь-яку поверхню, так як The Freestyle має регульовану підставку, що дозволяє обертати корпус пристрою на 1800. Завдяки цьому можна транслювати улюблений контент на будь-яку поверхню як вдома (наприклад, стіна, стеля, підлога), так і поза його межами (на стінку намета, фасад будинку тощо).

Завдяки функції миттєвого налаштування, що передбачає автоматичне автофокусування, автокорекцію трапецеїдальних викривлень та автовирівнювання, процес налаштування є легким та займає всього кілька секунд. Окремої уваги заслуговує інтелектуальне калібрування, що дозволяє оптимізувати зображення з урахуванням кольору стіни, яка не обов’язково має бути білою.

Також The Freestyle може працювати як портативна колонка, адже у проєктор вбудовано динамік потужністю 5 Вт, що дозволяє користувачам насолоджуватися преміальним звуком, спрямованим на 360˚, як під час перегляду відеоконтенту, так і під час прослуховування музики.

Окрім якісного зображення та преміального звуку,  The Freestyle має й інші переваги, що роблять його по-справжньому універсальним розважальним пристроєм. Користувачі зможуть насолоджуватися повним функціоналом Smart TV, що є на борту девайсу, а значить, і доступом до стрімінгових сервісів, на кшталт Netflix, YouTube, Apple TV тощо. Крім того, технологія Mobile Mirroring3 дозволяє транслювати контент зі смартфона на проєктор через застосунок SmartThings для Android та iOS або AirPlay 2 для пристроїв Apple. А завдяки функції Tap View4 можна під’єднати смартфон Samsung Galaxy до проєктора просто доторкнувшись до нього.

The Freestyle 2-ї генерації залишився таким же зручним і компактним як The Freestyle. Вага, що становить всього 830 г з підставкою, та компактний розмір дозволяють девайсу легко розміститися в одній руці або рюкзаку.

Девайс має декілька варіантів джерел живлення: від розетки, або за допомогою портативних зарядних пристроїв з роз’ємом USB Type-C5, що дозволять взяти The Freestyle 2-ї генерації із собою на пікнік, кемпінг або подорож. Одним з таких пристроїв є оригінальна портативна батарея, що забезпечує до 3х годин автономної роботи6.

Що нового у The Freestyle 2-ї генерації

  • Функція Панорамного перегляду 160’’1. Функція дозволяє за умови під’єднаннях двох проєкторів, налаштувати зображення до 160 дюймів та насолоджуватись справді великим зображенням. Максимальні пропорції у горизонтальній орієнтації становлять 28:9 та 160 дюймів, а у вертикальній орієнтації 16:15 та 120 дюймів відповідно. Окрім того, функція передбачає ідеальну синхронізацію картинок з двох проєкторів для непомітного переходу між зображеннями. Функція доступна для трансляції контенту з телефона.
  • Збільшена швидкість роботи. The Freestyle 2-ї генерації тепер має 2 Гб оперативної пам’яті, що дозволило оптимізувати програмне забезпечення та пришвидшити роботу інтерфейсу на 22%, а запуск програм на 59%7.
  • Подовжена гарантія на джерело світла. Новинка проєкціюватиме якісне зображення на 10 тис. годин більше - протягом 30 тис. годин.
  • Пульт дистанційного керування SolarCell. Новий пульт дистанційного керування входитиме у комплектацію The Freestyle 2-ї генерації. Він заряджається від світла завдяки сонячній панелі та виготовлений з матеріалів, що на 24% складаються з переробного пластику. Пульт дозволяє зручно керувати контентом, а ще це екологічна альтернатива використанню одноразових батарейок.

Комплектація та аксесуари

Портативний проєктор The Freestyle 2ої генерації поставляється у комплекті з напівпрозорою кришкою, кабелем і адаптером живлення з USB Type-C входом та пультом дистанційного керування SolarCell, що має вбудовану сонячну панель для підзарядки.

Крім того, користувачі можуть придбати додаткові аксесуари:

  • Портативну батарею ємністю 32 000 мА∙год, що забезпечує автономну роботу девайса до 3х годин6. Окрім основного функціоналу портативну батарею можна використовувати для зарядки смартфону, в т.ч. з одночасним переглядом фільму на The Freestyle 2-ї генерації.
  • Захисний кейс – кейс з термопластичного полімерного матеріалу PC-ABS, що дозволяє захистити пристрій від механічних пошкоджень, вологи та пилу при використанні за межами дому;
  • Різнокольорові скіни – накладки на корпус з термопластичного поліуретану (TPU), завдяки яким можна кастомізувати гаджет. Доступні у 3х кольорах: рожевий, бежевий та зелений.

Офіційний старт продажу Samsung The Freestyle 2-ї генерації в Україні розпочнеться вже 3-го жовтня. Рекомендована ціна становитиме 32 999 грн.

 

Тэги:   Проекторы

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: