Continental Automotive нагороджує GlobalLogic званням “Постачальник року” / Все новости / Главная

GlobalLogic Inc., компанія Hitachi Group отримала нагороду «Видатний постачальник року 2022» в категорії «Послуги з розробки програмного забезпечення» від Continental Automotive. Це досягнення демонструє успіхи GlobalLogic в автомобільній галузі та міцне партнерство між двома організаціями.

Continental Automotive — німецька багатонаціональна компанія, що виробляє компоненти для автомобільної та транспортної промисловості: від шин та гальмівних систем, до електроніки засобів безпеки. Клієнти Continental — всі великі виробники автомобілів у світі, зокрема, Toyota, Volkswagen, Ford і Volvo. Щороку Continental Automotive присуджує нагороду «Постачальник року». Однією з важливих категорій є «Постачальник програмного забезпечення», переможцем у якій стала компанія GlobalLogic.

«Ми — лідер, якому довіряють провідні постачальники автомобільної промисловості. Запорукою нашого успіху є та залишаються міцні відносини з нашими партнерами та постачальниками. Їхнє прагнення до якості та прогресу підтримує наші зусилля, спрямовані на вирішення викликів сьогодення», — сказав Ніколай Зельцер, генеральний директор Continental Automotive. «Ми продовжуватимемо зміцнювати відносини з нашими стратегічними партнерами, щоб підтримувати та вдосконалювати якість їхніх продуктів і послуг».

«Визнання партнерів Continental Automotive, це визнання компаній, які формують майбутнє галузі», - говорить Нітеш Банга, президент та генеральний директор GlobalLogic. «Ми продовжуємо працювати разом для підтримки якості та технологічної трансформації. Це дозволить Continental використовувати розробки, що допоможуть переосмислити досвід мобільності».

Цифрові інновації лежать в основі наступного покоління автомобільних рішень. GlobalLogic має понад 20 років досвіду розробки програмного забезпечення для автомобільної галузі та співпрацює з понад 50 міжнародними клієнтами. Компанія використовує новітні технології та розробляє програмні системи, що переосмислюють водійський досвід. Зокрема розробки стосуються програмно-визначеної архітектури транспортного засобу, мереж, цифрових кокпит-систем, автономного водіння, транспортних засобів з електричним приводом тощо.

Повний список видатних постачальників Continental Automotive на 2022 рік можна переглянути тут.

 

Тэги:   Бизнес

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: