Розумні монітори LG 2023 року не потребують підключення до ПК / Все новости / Главная

LG Electronics (LG) представляє свою найновішу лінійку моніторів LG SMART (моделі 32SR50F і 27SR50F). Нові універсальні монітори з діагоналлю 31,5 та 27 дюймів не потребують підключення до ПК та ідеально підходять для продуктивної роботи. Окрім використання вдосконалених IPS-дисплеїв, що передають реалістичні кольори та високу контрастність, монітори LG SMART оснащені платформою LG webOS 23, що забезпечує більшу зручність для віддаленої роботи, а також трансляції улюблених шоу, спортивних змагань і музики.

Монітори LG SMART чудово підходять для розваг і роботи, а також можуть похвалитися високопродуктивними IPS-дисплеями та підтримкою HDR 10. Яскраві та точні зображення, створені новими моніторами, допомагають оживити вміст, а також покращують взаємодію з користувачем під час участі в конференц-дзвінках, роботі з документами чи дослідженнях в Інтернеті. Завдяки 3-сторонньому практично безрамковому дизайну, 27-дюймова модель має елегантний мінімалістичний вигляд, ладний оптимізувати простір і посилити відчуття занурення.

Оснащені webOS 23, найновіші монітори LG SMART надають надзвичайну зручність. Моделі 32SR50F і 27SR50F забезпечують легкий доступ до програм для потокового передавання, індивідуальних рекомендацій щодо фільмів, серіалів і музики з екрана Home Board, а також персоналізованих спортивних профілів у комплекті з настроюваними спортивними сервісними картками, які дозволяють користувачам легко стежити за улюбленими видами спорту. Монітори LG SMART зберігають улюблені ліги та команди користувача, сповіщають про майбутні ігри, надають актуальні розклади та ключову статистику. Також включена функція LG Mood Music, що виконує функцію персонального діджея з підбором плейлистів на основі музичних уподобань користувача.

Зручні рішення для тих, хто працює з дому: монітори оснащені вбудованим програмним забезпеченням LG Home Office, яке підтримує різні програми підвищення продуктивності, включаючи Microsoft 365 і Google Calendar. Монітори LG SMART допомагають ще більше вдосконалити робочий процес і усунути необхідність прямого підключення до ПК, дозволяючи користувачам легко обмінюватися контентом зі своїх смарт-пристроїв через AirPlay 2 і Miracast. Нові монітори можуть навіть функціонувати як центри розумного дому з підтримкою LG ThinQ Home Hub,  що дозволяє користувачам контролювати та керувати своєю побутовою технікою. Через додаток ThinQ 32SR50F і 27SR50F можуть підключатися до різних побутових приладів, сумісних з IoT, таких як холодильники та пральні машини.

«Серія LG SMART Monitor розроблена з акцентом на задоволення особистих уподобань та унікальних потреб різних типів користувачів», — сказав Со Йон Дже, старший віце-президент і керівник ІТ-бізнес-підрозділу LG Electronics Business Solutions Company. «У майбутньому LG планує представити нові SMART-монітори, що зможуть задовольнити ще ширший спектр потреб стилю життя».

Планується, що нові монітори LG SMART випустять на ключових ринках Північної Америки, Європи, Азії, Близького Сходу та Південної Америки, а в листопаді цього року вони з'являться в США.

 

Тэги:   LG

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: