Samsung представила нові смартфони Galaxy A55 5G та Galaxy A35 5G / Все новости / Главная

Компанія Samsung Electronics оголосила про вихід нових смартфонів Galaxy A55 5G та Galaxy A53 5G, які підкреслюють прагнення компанії зробити найкращі мобільні інновації доступними для всіх. Обидва пристрої оснащені розширеними функціями безпеки, як-от Knox Vault, а також новими можливостями фотозйомки, навіяними флагманськими камерами Galaxy, і приголомшливим дисплеєм, який підлаштовується під навколишнє середовище за допомогою технології Vision Booster.

Неймовірні можливості фото та приголомшливий дисплей

Завдяки вдосконаленій функції нічної зйомки, Galaxy A55 5G може робити чіткі та яскраві світлини навіть за умови слабкого освітлення. Удосконалена система обробки сигналів зображення зі штучним інтелектом на Galaxy A55 5G створює приголомшливі знімки за слабкого освітлення, які раніше неможливо було зробити за допомогою смартфонів серії Galaxy A. Режим нічного портрета та 12-бітне HDR-відео гарантують, що зображення людей будуть чіткими.

Обидва смартфони пропонують оптичну стабілізацію зображення (OIS) та відеоцифрову стабілізацію зображення (VDIS), що гарантують чіткість фото та відео навіть під час зйомки у русі.

Користувачі можуть насолоджуватися переглядом улюблених серіалів або соціальних мереж на дисплеях Super AMOLED з роздільною здатністю Full High Definition. Технологія Vision Booster робить екран чітким і яскравим за різних умов освітлення.

Найпотужніші безпекові інновації Samsung

Galaxy A55 5G і Galaxy A35 5G вперше пропонують Samsung Knox Vault – рішення для захисту від стороннього доступу, що створює безпечне середовище, фізично ізольоване від основного процесора та пам'яті системи. Це допоможе захистити PIN-коди, паролі, графічні ключі, ключі шифрування пристрою та інші дані.

Смартфони також захищені за допомогою багаторівневої платформи Samsung Knox, що забезпечує наскрізне шифрування, виявлення загроз у реальному часі та спільний захист.

Функція Автоблокування обмежить встановлення застосунків із невідомих сайтів, здійснюватиме перевірку безпеки застосунків та блокуватиме шкідливі команди.

Користувачі також отримають доступ до інформаційної панелі безпеки та конфіденційності Galaxy, а також до функції Private Share, яка шифрує важливу інформацію та дозволяє безпечно ділитися нею.

Оновлення протягом 5 років

Galaxy A55 5G і Galaxy A35 5G будуть мати оновлення до чотирьох поколінь Android OS і One UI, а також отримуватимуть оновлення системи безпеки протягом п’яти років.

Інтеграція з екосистемою Galaxy

Galaxy A55 5G і Galaxy A35 5G сумісні з екосистемою Galaxy. Користувачі можуть під’єднати до них Galaxy Fit3 або Galaxy Watch6, а завдяки функції Auto Switch вхідні дзвінки будуть автоматично перемикатися на сполучені навушники Galaxy Buds FE.

Пристрої Galaxy A55 5G і Galaxy A35 5G доступні у таких то кольорах як: темно-синій, крижаний блакитний, бузковий та лимонний. Ціна стартує від 14 999 грн за A35 5G та 18 999 за А55 5G. Продажі в Україні розпочинаються 29 березня 2024 року.

 

Тэги:   Смартфоны, Samsung

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: