Valorant Winter Cup powered by Lenovo Legion: визначена збірна з Valorant на 2024 рік / Все новости / Главная

Команда ko3aku стала переможцем турніру​​ Valorant Winter Cup 2024 powered by Lenovo Legion та збірною України з Valorant на 2024 рік. Офіційний чемпіонат провели за підтримки Федерації кіберспорту України UESF, компанії Lenovo та турнірного оператора Gameinside.

Результати турніру

Перемогу в турнірі одержала команда ko3aku, виборовши статус офіційної збірної України з Valorant в рамках play-off, де змагалась за звання чемпіона ще з трьома командами-переможцями відбіркових турнірів — evoplay, sila4i та fullfocusss. За 5-8 місця зіграли 10 команд, які посіли 2-4 місця під час кваліфікацій. Загалом за призові місця та грошову винагороду змагались 55 команд гравців з усієї України. Загальний призовий фонд турніру складав 100 000 гривень.

Конкурс комʼюніті-кастерів

В рамках турніру вперше провели конкурс комʼюніті-кастерів — таким чином компанія Lenovo заохочує молодих стрімерів стати частиною Valorant комʼюніті в Україні та продовжувати розвивати цей напрямок. Чемпіонат Valorant Winter Cup транслювали 15 офіційних ком'юніті-кастерів, яких обрали серед усіх охочих висвітлювати змагання. Усі стрімери отримали знижку 10% на придбання будь-якого ноутбука з ігрової лінійки Lenovo Legion. Переможницею розіграшу стала стрімерка Idzayivna, вигравши потужний ігровий ноутбук Lenovo Legion Slim 5.

Про турнір

Організатором виступила компанія Lenovo разом з головним кіберспортивним порталом України та найстарішим українським турнірним оператором — Gameinside.ua. Компанія Lenovo, відома своєю лінійкою потужних девайсів для професійного геймінгу Lenovo Legion, активно підтримує розвиток Valorant ком'юніті в Україні та вже другий рік поспіль проводить турнір.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: