ASUS представляє нове покоління комп'ютерів зі штучним інтелектом / Все новости / Главная

ASUS представила нове покоління комп'ютерів зі штучним інтелектом (ШІ) – ASUS Vivobook S 15 (S5507). Цей ноутбук є першим представником серії Copilot+ PC, що поєднує в собі інноваційні функції штучного інтелекту Windows, ексклюзивне програмне забезпечення ASUS та потужний процесор Snapdragon X Elite.

Неперевершена продуктивність завдяки ШІ

ASUS Vivobook S 15 оснащений вбудованим модулем ШІ-обробки на платформі Snapdragon X Elite, який забезпечує апаратне прискорення функцій штучного інтелекту. Завдяки цьому користувачі можуть насолоджуватися такими можливостями, як:

  • Windows Studio Effects: покращене освітлення та усунення шуму під час відеодзвінків у портретному режимі.
  • Live Captions: автоматичне генерування субтитрів у режимі реального часу.
  • Cocreator: перетворення ескізів на справжні твори мистецтва.
  • ASUS StoryCube: інтелектуальний застосунок для сортування, редагування та експорту необроблених матеріалів.

ASUS Vivobook S 15 відрізняється ультратонким корпусом товщиною 14,7 мм і вагою 1,42 кг. Він оснащений акумулятором ємністю 70 Вт∙год, який забезпечує до 18 годин автономної роботи. Клавіатура з однозонним RGB-підсвічуванням та інтелектуальний тачпад роблять роботу з ноутбуком максимально комфортною.

ASUS Vivobook S 15 оснащений широким набором інтерфейсних портів, включаючи два порти USB4 з підтримкою функції швидкого заряджання, виведення зображення на монітори з роздільною здатністю 4K і передача даних на швидкості до 40 Гбіт/с. Бездротовий модуль Qualcomm FastConnect 7800 стандарту Wi-Fi 7 забезпечує швидкість передачі даних до 5,8 Гбіт/с.

Ноутбук оснащений потужною аудіосистемою, сертифікованою Harman Kardon, з підтримкою багатовимірних ефектів Dolby Atmos.

ASUS Vivobook S 15 – це революційний ноутбук, який відкриває нову еру комп'ютерів з штучним інтелектом. Він пропонує користувачам неперевершену продуктивність, портативність, сучасні інтерфейси та зображення, а також неймовірний звук.

 

Тэги:   Ноутбуки, Asus

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: