У 2024 році продажі товарів для дітей на allo.ua зросли вдвічі / Все новости / Главная

До Дня захисту дітей маркетплейс АЛЛО з’ясував, які товари з категорії «Товари для дітей» купують українці в 2024 році. Категорія активно розвивається, продажі товарів з неї на allo.ua впродовж січня-квітня 2024 року зросли вдвічі від показників аналогічного періоду минулого року, а беззаперечним лідером залишаються конструктори LEGO®: їх купують не лише для розвитку та розваги дітей, але й як подарунки для дорослих.

Під час святкових дат – 14 лютого та 8 березня – було помічено значний сплеск продажів нових квіткових конструкторів LEGO® Iconic та LEGO® Creator. Зокрема, продажі наборів, що надійшли у продаж лише в лютому, зросли втричі до 8 березня, якщо порівнювати з результатами попереднього тижня. Також напередодні Дня закоханих купувалися конструктори LEGO® з серій Technic та Star Wars – вони популярні серед дорослої чоловічої аудиторії.

Конструктори – не єдині популярні новинки на allo.ua. У травні в підкатегорії «Іграшки» з’явилися моделі TechnoDrive з серії «Шеврони Героїв» – нової колекції автомобілів, присвяченій окремим бригадам Збройних сил України. В серії представлено 30 моделей, які вже стали популярними.

Перелік найпопулярніших брендів іграшок, які вибирають клієнти АЛЛО, залишається без суттєвих змін у порівнянні з минулим роком.

  1. Конструктори LEGO.
  2. Ляльки L.O.L. Surprise! та Barbie.
  3. Іграшковий транспорт Hot Wheels.
  4. Настільні ігри.

Звісно, що батьки не оминають увагою й інтерактивні іграшки, а також коляски та автокрісла, широко представлені на маркетплейсі. Напередодні літа помітно зросла кількість покупок дитячих самокатів та біговелів – найпростіших та доступних моделей дитячого транспорту  для прогулянок та активного відпочинку. Все це, а також інші дитячі товари, можна замовити до 12 червня на allo.ua зі знижкою до 40%.

АЛЛО – маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: