Остання можливість отримати грант на безоплатне навчання на бакалавраті у Київській школі економіки / Все новости / Главная

Університет KSE закінчує приймання заявок на грантову допомогу, що покриває повну вартість навчання на бакалавраті* та частково проживання у колівінгу. Податися на конкурсний відбір, заповнивши заявку й аплікаційну форму, можна до 12 липня включно. Хто може отримати грант і що для цього треба зробити?

Київська школа економіка надає студентам можливість безплатно навчатися в університеті завдяки грантовим можливостям, які надає благодійний фонд KSE Foundation завдяки підтримці українського соціально-відповідального бізнесу, міжнародних благодійників, а також внесків сотень українців і іноземців. Кожна з програм покриває повну вартість навчання та частково проживання в колівінгу.

Для бакалаврату діють три грантові програми:

  • «Фінансова допомога» — можуть отримати захисники та захисниці, їхні діти та внутрішньо переміщені особи;
  • «Академічні гранти» — можуть отримати володарі високих балів з НМТ 2022-2024 років і ЗНО 2021 року, переможці учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів;
  • «Come back home» — можуть отримати ті, хто вимушено виїхав за кордон після 24 лютого 2022 року та проживає за кордоном.

Детальний перелік вимог до аплікантів можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, Київська школа економіки готує спеціалістів за вісьмома бакалаврськими спеціальностями: «Бізнес-економіка», «Економіка та великі дані», «Прикладна математика», «Програмна інженерія та бізнес-аналіз», «Кібербезпека», «Штучний інтелект», «Психологія» та «Право».

Як податися на грантові програми:

1. Заповніть заявку.

2. Заповніть аплікаційну форму, яку отримаєте на вказаний e-mail; додайте всі необхідні документи та сертифікати.

3. Очікуйте на лист-підтвердження з наступними кроками (мотиваційний лист і співбесіда з грантовим комітетом).

Також до 15 серпня включно можна податися на гранти на магістерські програми університету.

Дізнатися більше та податися на гранти на бакалаврат і магістратуру можна за посиланням. У разі виникнення запитань телефонуйте за номером +38 073 248 69 76.

*50% вартості навчання покриває благодійний фонд KSE Foundation, решту 50% можна покрити шляхом роботи в проєктах Київської школи економіки (200 годин на рік).

 

Тэги:   Образование

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: