Домашня мініелектростанція у 3 кроки: як заощаджувати на використанні електроенергії з EcoFlow PowerStream / Все новости / Главная

Перехід на альтернативні джерела живлення — вимога сучасності, що дозволяє зменшити навантаження на загальну енергосистему, бути автономним та заощаджувати понад третину на комунальних платежах. 

EcoFlow Ukraine підготував гайд, що складається всього з трьох простих кроків, які допоможуть облаштувати власну мініелектростанію навіть у квартирі. 

Крок 1: обрати мікроінвертор 

Мікроінвертор — це ключовий елемент домашньої мініелектростанції, що дозволяє ефективно використовувати сонячну енергію для побутових потреб. Адже у час високої сонячної генерації можна безкоштовно живити квартиру чи будинок, поєднуючи пристрій із сонячними панелями, а вночі — накопичувати електроенергію у станції серії DELTA з центральної мережі за зниженими тарифами.  

У 2023 році виробник представив дві моделі мікроінверторів EcoFlow PowerStream потужностями 600 Вт та 800 Вт. Це стало справжнім проривом на ринку енергонезалежних рішень, адже дані пристрої дозволили перетворювати постійний струм від сонячних панелей у змінний та одночасно передавати його в мережу й накопичувати в портативній зарядній станції. 

Серед інших важливих переваг рішення: 

  • легке поєднання з екосистемою рішень від EcoFlow: використовуйте сонячні панелі та портативні зарядні станції серії DELTA для максимально ефективної роботи; 
  • зручне дистанційне керування зі смартфону за допомогою мобільного додатку: розподіліть енергію для живлення побутових пристроїв, зарядної станції чи усіх пристроїв одночасно. 

EcoFlow є взірцем енергоефективності, тому важливим елементом роботи, що дозволяє використовувати максимум можливостей, є розумна розетка Smart Plug. Сценарії роботи рішення включають: відстеження в режимі реального часу енергоспоживання приладів, ввімкнення чи вимкнення необхідного пристрою через мобільний додаток або налаштування відповідного часу роботи за допомогою таймера.

Крок 2: встановити сонячні панелі 

Якщо мікроінвертор є “мозком” домашньої мініелектростанції, то сонячні панелі EcoFlow — її “серце”. І тут важливо підібрати найбільш ефективні, виходячи із запланованого місця їх встановлення.  

  • стаціонарні потужностями від 100 Вт до 400 Вт. Завдяки міцним кріпленням їх легко встановлювати на дахах будинків чи інших автономних конструкціях. Панелі виготовлені з монокристалічного кремнію, що забезпечують ефективність перетворення сонячної енергії до 23% — це один із найвищих показників на ринку;  
  • гнучкі та портативні потужностями від 45 Вт до 400 Вт. Вони мають найвищий ступінь захисту IP68, що робить їх стійкими до пилу та вологи. ККД у деяких моделях сягає 25%. Завдяки невеликій вазі їх можна встановлювати на балконах, дахах автофургоні, заряджатися під час подорожі або брати з собою в кемпінг. 

До прикладу, при використанні стаціонарних сонячних панелей можна здійснити прорахунок очікуваної електрогенерації від сонця для енергоживлення квартири чи будинку. У сонячний літній день дві панелі потужністю 400 Вт кожна, зможуть згенерувати до 4 кВт безкоштовної електроенергії, що за рік складе близько 100 кВт. 

Усі сонячні панелі EcoFlow стійкі до високих температур та морозів, а отже ефективно працюють з максимальним відсотком конверсії влітку чи взимку, а також навіть у похмуру погоду. 

З користувацького досвіду: за сонячної погоди двостороння сонячна панель потужністю 220 Вт, що встановлена під кутом 90° до сонця, генерувала понад 200 Вт.  

Портативні сонячні панелі оснащені спеціальним кейсом для транспортування, який можна використовувати як підставку і таким чином легко регулювати кут нахилу девайсу. Для додаткової зручності користувачів, EcoFlow розробив спеціальний плаский кабель, яким можна з’єднувати панель та станцію і заряджати пристрій без додаткових отворів у стінах будівель. 

Крок 3: під’єднати зарядну станцію 

Портативні зарядні станції є мастхевом для українців, особливо в умовах нестабільної роботи енергосистеми та постійного зростання тарифів. За останні 4 роки тарифи на електроенергію зросли у 2,5 рази.  

Саме тому портативна зарядна станція є не лише рішенням для ситуативного використання, але й важливим елементом повсякденного енергозабезпечення, дозволяючи використовувати згенеровану сонячними панелями електроенергію або накопичувати її для використання згодом. Наприклад, за зниженими нічними тарифами, що теж є вигідним варіантом.  

Оптимальне рішення для створення домашньої мініелектростанції у поєднанні з PowerStream — портативні зарядні станції серії DELTA, адже вони мають ємність від 1024 Вт·год, яку легко можна розширювати за допомогою додаткових батарей залежно від моделі девайсу. 

Крім цього зарядні станції EcoFlow використовують сучасні літій-залізо-фосфатні акумулятори, що гарантують довговічність роботи, вбудовані функції захисту та ергономічність. А також є повністю екологічними, оскільки для роботи не потребують ніякого виду палива та не викидають в атмосферу шкідливі речовини. 

Тож, щоб створити власну домашню електростанцію, необхідно зробити три прості кроки. А з EcoFlow це ще й вигідно. Наразі діють знижені ціни на системи PowerStream, з якими можна ознайомитися за посиланням: https://ecoflowukraine.com/catalog/search/?q=powerstream 

Ставайте енергонезалежними уже зараз та будьте готові до різних енергетичних сценаріїв з EcoFlow. 

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: