Швачки та продавці на фрилансі: кого шукають роботодавці та скільки готові платити / Все новости / Главная

Внутрішні переміщення країною спричиняють зростання попиту та пропозицій у фриланс сфері. Так, за даними опитування соціологічної групи "Рейтинг", третина працюючого населення України вже має віддалену роботу. На які вакансії найбільша конкуренція та скільки готові платити за віддалений формат — у свіжій аналітиці OLX Робота.

У яких сферах затребувані послуги фрилансерів

Фриланс – не лише про заробіток в інтернеті. Їм може займатися людина будь-якої спеціальності, яка вдало “продає” свої знання та виконує роботу віддалено: водій, кравець чи навіть сантехнік. Так, за даними сервісу OLX з березня по вересень 2022 року найбільше вакансій на дистанційну роботу було у категоріях:

  • роздрібна торгівля / продажі / закупки (9 825 тисяч оголошень),
  • реклама / дизайн / PR (2 832 тисячі оголошень),
  • освіта / переклад (2 662 тисячі оголошень).

Не IT єдиним: скільки на фрилансі можуть заробляти бухгалтера та швачки

Впродовж семи місяців війни роботодавці активно шукали менеджерів з продажу, за таку роботу в середньому у вересні пропонували 30 тисяч гривень, продавців із заробітною платою 8 тисяч гривень та адміністраторів  — майже 24 тисячі гривень за місяць роботи.

Також досить багато було роботи для копірайтерів із зарплатою у вересні 27,5 тисяч гривень, дизайнерів (майже 22 тис. грн) та SMM-менеджерів (17,5 тис. грн).

Крім того, для віддаленої роботи затребуваними були репетитори, швачки і кравці — їм роботодавці у вересні в середньому пропонували майже 13 тисяч гривень за місяць роботи, оператори колл-центру — 27 тисяч гривень та бухгалтера — 11 тисяч гривень.

При цьому попит з пропозицією на ринку праці віддаленої роботи дещо відрізнявся. Так, українці найбільше цікавилися такими вакансіями як:

  • оператор чату (46 відгуків пошукачів на 1 робоче місце);
  • копірайтер (40 відгуків на 1 робоче місце);
  • менеджер інтернет-магазину (40 відгуків на 1 робоче місце);
  • адміністратор (28 відгуків на 1 робоче місце);
  • диспетчер (25 відгуків на 1 робоче місце).

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: