Ajax Systems представила пристрої для комфорту, новий дизайн застосунку та лінійку пожежних датчиків / Все новости / Главная

11 жовтня Ajax Systems провела четвертий Special Event під назвою “Зона комфорту”. Компанія відкрила для себе нову нішу, представивши несподівану лінійку протипожежних продуктів та пристрої, які додають вимір комфорту до систем безпеки Ajax. Філософія комфорту також поширилася на програмне забезпечення, бізнес-діяльність і щоденну роботу з партнерами.

Робота під час війни

У перший місяць війни компанії Ajax Systems вдалося перевезти та відновити повний цикл виробництва, зберігши працівників та виробничі потужності. Компанія залишається провідним гравцем галузі навіть у складних умовах. Сьогодні Ajax Systems об’єднує 2500 співробітників (з них понад 500 інженерів), завершує будівництво другого заводу в Туреччині та на 30% збільшує обсяги виробництва в Україні.

Розробники Ajax спільно працювали над додатком Повітряна тривога, щоб забезпечити кожного системою оповіщення про загрозу ракетного удару в смартфоні. Сьогодні додаток має 11 мільйонів завантажень. Він у новинних сюжетах Європи, Японії та США, а в Україні він рятує життя людей.

LifeQuality - моніторинг якості повітря

LifeQuality це професійний датчик моніторингу якості повітря в приміщенні, що вимірює температуру, вологість та CO2. Ajax Systems побачили можливість поєднати захист та комфорт у професійному пристрої про якість життя. Оснащений швейцарськими та шведськими сенсорами, що використовуються в медичному обладнанні, LifeQuality дає найбільш достовірні дані. Також є дещо нове для інтерфейсів Ajax — графіки у застосунку. Користувачі бачать поточні показники, можуть переглянути історію за декілька днів, тиждень, місяць, рік та зрозуміти динаміку якості повітря. Світловий індикатор дає миттєвий доступ до показників CO2, достатньо торкнутися логотипу Ajax. Він світиться жовтим, червоним або фіолетовим кольором, якщо концентрація вуглекислого газу перевищує норму.

LifeQuality буде доступним для замовлення в 4 кварталі 2022 року.

LightSwitch - смарт-вмикач для освітлення

З LightSwitch користувачі системи можуть керувати різними освітлювальними пристроями як на місці, так і дистанційно, через застосунки Ajax. LightSwitch має велику сенсорну панель, що реагує на натискання або безконтактну активацію. Достатньо піднести руку до LightSwitch на відстань 15 мм — і світло вмикається. Завдяки м’якому LED-підсвічуванню вимикач легко знайти у темряві. Звук і вібрація LightSwitch викликають позитивні емоції і таке знайоме відчуття механічного вимикача.

LightSwitch буде доступним для замовлення в 4 кварталі 2022 року.

WaterStop - смарт-кран для води

Ajax Systems представляє WaterStop, кран для перекриття води з дистанційним керуванням. Він допомагає побудувати повністю автоматизовану антипотоп-систему на основі професійних технологій безпеки. Пристрій складається з крана та потужного електричного привода, який перекриває воду автоматично, за командою через застосунок Ajax або натисканням кнопки на місці.

Як частина системи безпеки Ajax, WaterStop успадкував всі фірмові технології, перевірені часом. Електропривод працює на батарейках до трьох років і здатний перекрити воду за лічені секунди. Команда для цього надходить за допомогою радіопротоколу Jeweller, який забезпечує зв’язок з хабом на відстані до 1 100 метрів. Зв’язок захищений шифруванням, радіочастотним гопінгом та виявленням завад.

WaterStop буде доступний для замовлення в 4 кварталі 2022 року.

FireProtect 2 - датчики пожежної безпеки

FireProtect 2 — це ціла лінійка датчиків, які забезпечують абсолютно новий рівень технологій пожежної безпеки в житловому секторі. Ajax розробили унікальну димову камеру, яка захищена від пилу та комах. Це означає, що її не потрібно регулярно чистити. В середині маємо біспектральний оптичний сенсор, який здатен розрізняти дим від пари.

Другий сенсор в датчику — це термістор. Він швидко розрізняє підвищення температури, що дає суттєву перевагу при горінні синтетичних матеріалів. Також була презентована розширена версія датчика з додатковим сенсором чадного газу. Обидва датчики мають версії зі змінюваними та вбудованими батареями. Від змінюваних батарей датчик пропрацює до 7 років, а з вбудованими не менш як 10.

Ajax також розробили окремі версії без димової камери — у дещо меншому корпусі. Є різні версії: з сенсором температури, з сенсором чадного газу та з двома сенсорами одночасно.

З унікальною димовою камерою, продуманим софтом, різними опціями живлення та наборами сенсорів лінійка FireProtect 2 дозволить партнерам реалізувати найскладніший монтаж не тільки в Європі, а і в будь-якій регуляції світу.

Вдосконалений дизайн застосунку

Щоб розширювати інтерфейс застосунку Ajax новими пристроями, команда продуктового дизайну представила нову вкладку для швидкого доступу до пристроїв автоматизації та оголосила про майбутні зміни.

Тепер інтерфейс враховує будову людського тіла, рухи та контекст взаємодії. Це дозволяє користувачам вмикати пристрій максимально швидко і зручно, навіть не дивлячись на екран смартфона. У новій вкладці пристрої сортуються за сторінками, тому користувачам достатньо зробити свайп в сторону — і ось, наступна порція кнопок опиняється на тому ж зручному місці. Новий темний режим, поліпшені шрифти, кроссплатформенна консистентність, швидкий доступ до пристроїв автоматизації — це все з’явиться у наших застосунках вже наприкінці цього року.

Нові функції софту для більшого комфорту

Компанія Ajax представила три функції, на які партнери та користувачі чекали дуже давно: коди доступу клавіатур для незареєстрованих користувачів, фото за тривогою будь-якого пристрою та сценарії за температурою.

Коди доступу клавіатур для незареєстрованих користувачів
Ця функція дозволяє призначити особі або компанії окремий код доступу в налаштуваннях хаба без створення облікового запису Ajax. Тож не потрібно реєструвати офісних працівників, клінінгові компанії чи агентів з нерухомості в застосунку Ajax. Коли код застосовується, це відображається разом із іменем користувача у стрічці подій та push-сповіщеннях. Коди доступу клавіатур для незареєстрованих користувачів доступні на OS Malevich 2.13.1.

Фото за тривогою будь-якого пристрою
Ajax розширює можливості функції фото за сценарієм. Тепер детектори з позначкою PhOD можуть робити фото за тривогою будь-якого пристрою: датчика відчинення, тривожної кнопки чи іншого датчика руху. Ця функція також доступна на OS Malevich 2.13.1.

Сценарії за температурою
Датчики Ajax відображали температуру в застосунках, але ця інформація була доступна лише для перегляду. Тепер пристрої Ajax, які відображають температуру в застосунку, можуть запускати сценарії за температурою: датчик руху, датчик відчинення, сирена, за винятком самого пристрою автоматизації (Relay/WallSwitch/Socket). Це означає, що обігрівач увімкнеться, якщо, наприклад, температура трьох датчиків у кімнаті опуститься нижче 15 градусів. Сценарії за температурою будуть доступні на OS Malevich 2.14.

Більше покращень для комфорту

Під час презентації Ajax Systems також анонсували:

  • Партнерський портал. Для покращення співпраці з партнерами компанія анонсувала партнерський портал на сайті Ajax. Портал надає авторизованим партнерам Ajax доступ до партнерських програм, зокрема до навчання, маркетингової підтримки та систем заохочення. Партнерський портал стане доступним цієї осені у Великій Британії, Італії, Іспанії, Португалії, країнах Скандинавії та Бенілюксу.
  • Ajax-Ready. Компанія представила Ajax Ready, напрямок нових незалежних продуктів на основі системи безпеки Ajax. Це абсолютно нові можливості для партнерів, які бачать більше системних заявок та хочуть відкрити для себе нові вертикальні ринки.
  • Оновлення PRO Desktop 3.4. Щоб дати власникам компаній, інженерам монтажу та операторам важливий інструмент для покращення їхніх послуг, компанія Ajax презентувала оновлення PRO Desktop з новою функцією – звітом про роботу системи. Він дає змогу відразу отримати всю інформацію про охоронні пристрої: стан хабу, рівень заряду батарей, стан зв’язку та інші важливі параметри.
  • Кобрендований застосунок для партнерів Ajax. Ajax вірить у синергію з партнерами, тому розробив кобрендований застосунок — застосунок для охоронних компаній, які хочуть підвищувати впізнаваність свого бренду щодня. Щоразу, коли клієнти відкривають застосунок Ajax, вони взаємодіють із постачальниками послуг. З точки зору зручності, клієнти мають швидкий доступ до контактів і платіжної інформації. Це замінює дзвінки та нагадування про оплату, оскільки у компанії є прямий контакт із клієнтом у застосунку.
  • Тримач DIN Holder для фіксації Relay або WallSwitch на DIN-рейці та нову розетку Socket Plus (type G) із захистом від дугового замикання.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: