Розвиток інформаційної безпеки в Україні: SET University уклали угоду про співпрацю з асоціацією ISACA / Все новости / Главная

SET University підписали партнерську угоду з організацією ISACA. В межах співпраці освітній заклад та асоціація запускають сертифікаційну програму з менеджменту у сфері інформаційної та кібербезпеки.

На початку листопада 2022 року SET University уклав меморандум про співпрацю з київським представництвом міжнародної асоціації ISACA. Асоціація є одним з провідних кластерів з розвитку кібербезпеки та аудиту даних. Партнерство дозволить SET імплементувати підходи та стандарти, які розробляє ISACA.

«Кібербезпека стає необхідною навичкою незалежно від того, чи це аутсорс, продукт, мови програмування або домену розробника. Ми віримо, що ця світова тенденція особливо актуальна для України та наших талановитих фахівців. Саме тому в партнерстві з ISACA ми запропонували новий формат мікро-магістерських програм. При розробці програми основний фокус був на поєднання процесів та ефективності бізнес-шкіл та потужної теоретичної бази асоціації», — додає президентка SET University, Ірина Вольницька.

Першим етапом співпраці в межах партнерства стане мікро-магістерська програма з менеджменту у сфері інформаційної та кібербезпеки. До розробки програми долучилися фахівці ISACA разом з президентом українського хабу організації — Олексієм Барановським.

«Ми завжди прагнули та продовжуємо докладати зусилля для популяризації безпекових стандартів. Актуальність та необхідність розвитку системи інформаційної безпеки, особливо в Україні, очевидна. Партнерство з SET University стало важливим стратегічним кроком для досягнення цієї амбітної мети», — коментує партнерську ініціативу президент київського хабу ISACA, кандидати технічних наук, Олексій Барановский.

Програма Information and Cybersecurity Management була створена для продакт і проджект менеджерів, та інших управлінців, які постійно взаємодіють з технічними командами. Основний фокус в освітніх блоках приділено ролі кібербезпеці в побудові сучасних світових продуктів і взаємодії з безпековими регуляторами. Детальніше про програму та аплікаційний процес можна дізнатися за посиланням.

Партнерство стало важливим кроком в розбудові освітньої інфраструктури SET University. ISACA долучилася до Sigma Software, IdeaSoft та інших технологічних компаній-партнерів освітнього закладу.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: