Україна Запускає Національну Акселераційну Програму "Власне" для Підтримки Малого та Середнього Бізнесу / Все новости / Главная

Мікро-, малий та середній бізнес є головною складовою економіки України, і їхній розвиток є важливим завданням для країни. З цією метою Україна запускає національну акселераційну програму "Власне", яка надасть підтримку та сприятиме зростанню підприємств у мікро-, малому та середньому бізнесі. Ця програма включає в себе освітні і менторські компоненти, а також фінансову підтримку.

Національний акселератор "Власне" реалізовується через мережу центрів підтримки підприємців "Дія.Бізнес" за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та державної установи "Офіс з розвитку підприємництва та експорту", з участю міжнародної технологічної компанії Mastercard та ПриватБанку.

Акселераційна програма відкрита як для підприємців-початківців, які тільки починають свій бізнес і потребують підтримки та менторингу, так і для досвідчених підприємців, які мають намір розширити свій бізнес або залучити фінансові ресурси.

«Ми запускаємо національний акселератор «Власне», щоб надати можливість кожному і кожній розкрити свій підприємницький потенціал. Плануємо залучити до участі як початківців, так і досвідчених підприємців, які отримають потужну освітню та матеріальну базу для розвитку своєї справи. За результатами опитування українського бізнесу, понад 80% його представників хочуть впливати на відбудову повоєнної економіки. Наше завдання — підтримати цю амбіцію», — каже заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

У складову освітнього процесу включено більше 15 провідних спікерів і понад 200 менторів з різних галузей бізнесу. Онлайн-формат містить 10 освітніх модулів, які допоможуть підприємцям краще розібратися в питаннях: 

  • аналізу бізнес-моделі, 
  • маркетингової стратегії, 
  • залучення фінансування та експортної стратегії, 
  • побудови сервісної системи бізнесу, 
  • цифрової трансформації, 
  • розвитку продукту та інновацій. 

Своїми знаннями та досвідом будуть ділитися такі експерти, як Євген Клопотенко, Олена Мальцева, Анастасія Владичинська, Олеся Залуська та інші.

«Акселераційна програма «Власне» об’єднає підприємців, які прагнуть удосконалити бізнес-ідеї, побудувати ефективну стратегію розвитку власної справи, залучити клієнтів та інвесторів. Впевнений, що проєкт надасть учасникам можливість досягти потужних бізнес-результатів та стати конкурентоспроможними не лише на українському, але й на міжнародному ринку», — зазначив директор державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Андрій Ремізов.

Тисяча учасників, які найкраще виконають тестові завдання після кожного модуля, матимуть можливість перейти до наступного етапу програми - індивідуального менторського супроводу, який буде здійснюватися центрами підтримки підприємців "Дія.Бізнес". Ця менторська підтримка буде доступна в зручному для учасника форматі - як офлайн, так і онлайн.

«Обслуговуючи понад 60% підприємців України та розвиваючи кредитну підтримку малого бізнесу, ПриватБанк та Mastercard добре розуміють проблеми становлення та розвитку підприємництва в Україні. Для посилення підприємницької екосистеми ми раді разом із колегами із Мінцифри та Офісу з розвитку підприємництва та експорту працювати над проєктом бізнес-акселератора “Власне”. Акселераційна програма спрямована на створення сприятливого середовища для МСБ в Україні, де безготівковий розрахунок стає стандартом, а практика прозорого бізнесу є природньою частиною ділової культури», — зазначив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв.

Під час серії Pitch Days наприкінці навчання учасники презентують свої бізнес-концепції, і ментори оберуть більше 30 переможців, які отримають фінансову підтримку в розмірі 100 000 гривень кожен. Топ-10 учасників з найвищими балами матимуть можливість конкурувати за звання суперфіналіста на головній події програми та залучити головний приз національного акселератора "Власне" - 800 000 гривень. Ці кошти можна буде використовувати для розробки продуктів, проведення маркетингових досліджень, придбання нового обладнання та інших інвестицій для розвитку бізнесу.

«Підтримка малого й середнього бізнесу завжди була і залишається одним із ключових пріоритетів для компанії Mastercard, адже підприємці – це рушійна сила економіки та необхідний фундамент для відбудови сильної та прогресивної України. Раді запустити важливу ініціативу спільно з партнерами, щоби допомогти українським підприємцям отримати додаткові можливості для технологічного розвитку та зростання», — зазначила віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові Анна Онищенко.

Деталі щодо умов участі та подачі заявок на участь у програмі як учасник або ментор можна знайти за посиланням https://www.vlasneua.com. Дедлайн подачі заявок - 24 вересня.

 

Тэги:   Бизнес

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: