Автооплата від lifecell стала доступна в застосунку ПУМБ / Все новости / Главная

lifecell разом з ПУМБ запустили автооплату для фінансових номерів у застосунку банку. Тепер абоненти lifecell можуть налаштувати автоматичну оплату пакету послуг за тарифом через застосунок ПУМБ.

Автооплата – зручний спосіб оплати, завдяки якому абонент може не контролювати дату оплати тарифу. Оплата пакету послуг відбуватиметься автоматично з рахунку користувача ПУМБ. При зміні тарифу чи його вартості, сума та (або) дата наступної оплати оновлюються автоматично. Це значить, при подібних змінах користувачі не будуть витрачати час на оновлення параметрів налаштування автоматичного платежу. Всі зміни можна буде побачити в застосунку My lifecell у розділі Автооплата та у застосунку ПУМБ в розділі «Календар платежів» => Оплата lifecell => Автооплата lifecell.  

Як це працює?

За один день до дати оплати пакету послуг після 20:00 з банківського рахунку ПУМБ буде зніматись сума, що відповідає вартості тарифу та додаткової суми поповнення рахунку (за бажанням, якщо абонент її встановить). Наступна автоматична оплата відбудеться через чотири тижні або через 30 днів – згідно з умовами пакету послуг і без комісії. Коли абонент перезамовить пакет послуг раніше, дата наступної оплати автоматично оновиться й повторного зняття коштів не станеться.

Чим автооплата відрізняється від звичного автопоповнення?

  • Сума коштів резервується виключно на оплату тарифу і не може піти на інші платежі.
  • Списання коштів з картки відбувається за один день до оплати пакета послуг за тарифом.
  • Не потрібно змінювати налаштування автооплати при зміні тарифу чи його вартості, а також при перезамовленні пакета послуг за тарифом.

Як налаштувати послугу «Автооплата» в застосунку ПУМБ?

  • зробіть поповнення фінансового номеру lifecell у застосунку ПУМБ  та оберіть «Створити автоплатіж» або відкрийте раніше проведений платіж "поповнення номеру lifecell" (фінансового) в розділі «Історія платежів» і оберіть «Створити автоплатіж».
  • погодьтеся з умовами «Автооплати lifecell».
  • оберіть картку для здійснення автоматичної оплати (якщо маєте декілька).
  • вкажіть додаткову суму поповнення рахунку (за бажанням) та збережіть налаштування.

І Автооплату lifecell створено.

У березні 2023 року lifecell першим серед мобільних операторів реалізував послугу «Автооплата» у застосунку My lifecell та на сайті www.lifecell.ua у My lifecell. Відтоді всі індивідуальні абоненти оператора отримали змогу налаштовувати автоматичну оплату тарифу банківською карткою.

Автооплата від lifecell у ПУМБ – це ще один крок компаній із забезпечення зручності для своїх клієнтів. Відтепер оплата мобільного звʼязку для абонентів lifecell, які є клієнтами ПУМБ, буде завжди вчасно, автоматично і без додаткової плати.

 

Тэги:   Lifecell

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: