Inweb запустила безкоштовний курс для неприбуткових організацій про взаємодію зі ЗМІ / Все новости / Главная

Агенція диджитал-маркетингу Inweb (входить у Netpeak Group) відкрила доступ до нового безкоштовного курсу для неприбуткових організацій України «NGO та медіа: ефективна взаємодія». Мета курсу — допомогти громадським організаціям та благодійним фондам навчитися просувати свою діяльність за допомогою медіа.

Безкоштовний курс дозволить представникам неприбуткового сектору опанувати такі навички:

  • Вибір релевантних медіапартнерів.
  • Побудова довготривалих відносин з медіа.
  • Пошук інфоприводів та пітчинг редакцій.
  • Розробка комунікаційної стратегії.
  • Використання штучного інтелекту для взаємодії з медіа.

Курс розрахований як на досвідчених піарників неприбуткових організацій, так і на початківців. Його особливість — практична спрямованість. Учасники зможуть створити готову комунікаційну стратегію для своєї організації.

Курс розміщено на платформі Academy Ocean. Матеріали курсу будуть доступні у зручному форматі та в будь-який час.

Для початку навчання потрібно авторизуватись за посиланням.

«Після проведення вебінару на тему взаємодії неприбуткових організацій з медіа, ми отримали багато прохань розповісти більше про цю тему, і вирішили створити цей курс. Багато представників громадського сектору не мають достатньо знань та досвіду для налагодження ефективних комунікацій зі ЗМІ», – зазначає Head of Nonprofit Marketing Inweb Микола Данченко.

Це вже третій курс, який розробили спеціалісти Inweb спеціально для неприбуткових організацій. Перші два були присвячені програмі Google Ad Grants та SMM. На момент цієї публікації на них зареєструвалися вже 480 осіб.

 

Тэги:   Образование

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: