AddMile: українці запустили платформу, аби зробити коучинг доступним для всіх / Все новости / Главная

Українці створили коучингову платформу для персонального та карʼєрного розвитку — AddMile. Вона допомагає людям отримати допомогу сертифікованих коучів та робить таку практику доступною для всіх. В AddMile є вже понад 100 уроків та 6 програм з особистісного розвитку. Вебверсія продукту доступна користувачам із понад 130 країн.

Платформу запустили в межах EdTech компанії Headway, що створює продукти для навчання. AddMile став четвертим проєктом у портфелі компанії, після застосунків Headway, Impulse та Nibble. AddMile допомагає людям покращити різні сфери життя за допомогою практики коучингу: вийти з кризових ситуацій, справитися з вигоранням, самосаботажем, визначити цілі та скласти план дій.

Основна аудиторія AddMile — користувачі з США, країн Європейського Союзу, Британії та Канади.

Місія AddMile — зробити коучинг доступним для кожного та змінити його сприйняття як тільки “практики для топменеджерів”. Завдяки AddMile, люди з різних країн можуть отримати підтримку сертифікованих спеціалістів через індивідуальні відеосесії, доступ до цілодобового чату, персоналізовані програми, онлайн-курси та уроки з саморозвитку за підпискою від $60 на місяць. При тому, що середня вартість консультації сертифікованого спеціаліста у США та країнах ЄС становить понад $200.

“Всього 4 заняття з сертифікованим спеціалістом допомогли мені розібратись з більшістю власних питань. Ці зміни надихнули зробити коучинг доступною практикою, аби кожен міг отримати цей досвід. AddMile посилює екосистему EdTech продуктів Headway та відображає її місію — допомагати людям у світі розвиватись та зростати”, — коментує CEO AddMile Ольга Шаповалова.

Наразі AddMile доступний на вебплатформі. Команда працює над запуском додатків на iOS та Android, а основною задачею до кінця 2024 року визначає збільшення команди коучів та користувачів в 4 рази.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: