HMD Global починає виробництво 5G смарфтонів в Європі / Все новости / Главная

HMD – перший великий світовий виробник смартфонів, який розпочав виробництво в Європі. Першим смартфоном 5G нової європейської виробничої лінії став Nokia XR21, який наразі доступний для корпоративних клієнтів.

Після нещодавнього оголошення про перехід на нову стратегію мультибрендового портфелю, HMD Global, найбільший європейський виробник смартфонів, сьогодні оголошує про ще одну важливу віху. Компанія розпочала виробництво 5G смартфонів в Європі. Перший пристрій – Nokia XR21, який зійшов з конвеєра, вже доступний для придбання корпоративним клієнтам. Це відповідає загальному потенціалу зростання ринку смартфонів у Європі: за прогнозами Canalys, європейський ринок смартфонів збільшиться на 7% у 2024 році.

“Ми дуже раді виробляти в Європі наш фірмовий захищений 5G-смартфон Nokia XR21. Ми прагнемо інвестувати в безпеку, технології та виробничі процеси, які роблять наші пристрої більш захищеними та довговічними", сказав Жан-Франсуа Баріль, Співзасновник, Голова Правління та Генеральний директор HMD Global.

"Наші майбутні плани включають подальші інвестиції в безпеку програмного забезпечення з наміром пропонувати кінцевим споживачам кастомізовані рішення та функції безпеки".

Реагуючи на зростаючі потреби корпоративних клієнтів, компанія HMD створила можливості та налагодила необхідні процеси для початку виробництва пристроїв у Європі. Кожен пристрій проходить ретельне тестування програмного забезпечення та шкідливих програм в Європі, при цьому деякі корпоративні клієнти вимагають додаткового захисту у співпраці з низкою партнерів з ІТ-безпеки. Дані надійно зберігаються в ЄС – акцент на безпеку програмного забезпечення та конфіденційність в компанії інтегрований за замовчуванням. Споживчі та корпоративні дані з усіх смартфонів, вироблених HMD, зберігаються та обробляються на серверах HMD у Фінляндії з 2019 року.

Окрім високого рівня безпеки, XR21 також відрізняється довговічністю і розроблений з урахуванням принципів сталого розвитку. Завдяки військовому сертифікату міцності та класу захисту IP69K, цей девайс захищений від пилу, спеки, ударів і води. В рамках постійного прагнення HMD до сталого розвитку, Nokia XR21 також створений, щоб мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Корпус виготовлено зі 100% переробленого алюмінію, а дводенний термін служби акумулятора забезпечує на 60% більше зарядок протягом усього терміну експлуатації. Додаткові етапи європейського виробничого процесу сприятимуть подальшому скороченню шкідливих викидів.

Щоб відсвяткувати нові стандарти виробництва та безпеки, на сайті nokia.com можна буде придбати лімітовану серію із 30 смартфонів Nokia XR21, виготовлених на європейській виробничій лінії. Лімітована серія пристроїв Made in Europe має ексклюзивний колір Frosted Platinum (матовий платиновий), на них вигравіруваний унікальний серійний номер, а в коробці додається сертифікат походження.

Ціна та доступність

Сьогодні Nokia XR21 Limited Edition за ціною 699 євро в ексклюзивному матовому платиновому кольорі доступний у Великобританії, Франції, Німеччині, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Іспанії, Італії та Фінляндії на сайті Nokia.com/phones.

Новий Nokia XR21 у чорному кольорі також незабаром буде доступний за ціною від 649 євро у Великобританії, Ірландії, Франції, Німеччині, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Іспанії, Італії та Фінляндії на сайті Nokia.com/phones.

 

Тэги:   Nokia

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: