Payoneer представив нові функції для розвитку малого бізнесу / Все новости / Главная

Payoneer, фінансово-технологічна компанія, що допомагає малому та середньому бізнесу (МСБ) у всьому світі здійснювати транзакції, вести бізнес і розвиватися на міжнародних ринках, оголосила про нові функції, що покращать клієнтський досвід та допоможуть підприємцям з легкістю доєднатися до глобальної економіки.

«МСБ довіряють нам і зростають разом з нами, тому що ми постійно розвиваємося, щоб допомогти їм, надаючи більше контролю та гнучкості, — сказав Орен Рінглер, директор з розвитку продуктів Payoneer. — Наша нова функція «Додати кошти» дає клієнтам більше контролю над своїми фінансами, дозволяючи їм поповнювати свої рахунки в акаунті Payoneer безпосередньо з банківських рахунків, гарантуючи, що вони завжди матимуть під рукою необхідні кошти для здійснення платежів у всьому світі. Наші останні оновлення для Payoneer Checkout допомагають клієнтам легко й безпечно приймати онлайн-платежі через свої інтернет-магазини та можуть сприяти підвищенню конверсії клієнтів. Наше прагнення постійно підвищувати рівень обслуговування дозволяє МСБ виходити на нові ринки та розвиватися».

Нові ключові можливості:

Більше гнучкості та контролю з функцією «Додати кошти»

Функція «Додати кошти» — це нова розробка Payoneer, що допомагає клієнтам краще управляти своїми фінансами. Тепер клієнти Payoneer можуть легко додавати кошти в одній валюті безпосередньо зі своїх локальних банківських рахунків на свої мультивалютні рахунки Payoneer. Ця функція забезпечує більшу фінансову гнучкість і контроль для МСБ, які можуть використовувати свої кошти для замовлення інвентарю, купівлі послуг або оплати підрядників через свій рахунок Payoneer. Ця нова функція вже працює в деяких країнах Латинської Америки та Європи, а незабаром планується її подальше впровадження.

Зручніший досвід роботи з Payoneer Checkout

Payoneer Checkout — це рішення, яке дає можливість підприємцям МСБ легко та безпечно приймати онлайн-платежі від своїх клієнтів з усього світу, які купують товари та послуги в їхніх інтернет-магазинах. Запущена у 2022 році, функція Payoneer Checkout значно зросла з моменту запуску, оскільки МСБ все більше покладаються на неї для масштабування свого бізнесу. Оновлення додає нові сповіщення, що передбачають потенційні конфлікти та допомагають МСБ уникати дорогих повернень платежів. Функція Native Shopify checkout допомагає продавцям забезпечити зручний процес оплати своїм клієнтам під час покупок у магазині Shopify. Завдяки цьому значному оновленню оформлення замовлення стає нативним, уникає перенаправлення, тож покупці можуть платити, залишаючись на тій самій сторінці в інтернет-магазині.

Підвищення ефективності управління платежами

Інші оновлення функціонала підтримують створення декількох платіжних запитів водночас, що дає власникам акаунтів Payoneer більшу гнучкість та заощаджує їхній час. Наприклад, в останньому оновленні Payoneer покращив обробку масових платежів для зручності клієнтів. Масові платежі тепер обробляють до 200 запитів одночасно, а також підтримують відправку коштів на 500 рахунків Payoneer водночас. Майбутня функція управління ролями допоможе розподілити робоче навантаження, дозволивши власникам акаунтів створювати відповідні ролі для співробітників.

Щоб дізнатися більше про останні оновлення Payoneer, відвідайте вебсайт.

 

Тэги:   Бизнес

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: