3000 євро на розвиток ідеї: Житомирська політехніка з партнерами запустили акселератор для технологічних стартапів / Все новости / Главная

У лютому 2024 року стартував відбір на BGV HARDWARE ACCELERATOR ― акселераційну програму від Державного університету «Житомирська політехніка» для підтримки технологічних стартапів. Мета акселератору — це пошук та залучення талановитих інженерів, а також створення в Україні сучасних інноваційних продуктів для розвитку технологічних бізнесів за напрямами: автоматизовані виробництва, робототехніка та інтернет речей, автомобільна промисловість, медичні технології, дрони, екотехнології, енергетика та інші. Партнерами акселераційної програми виступили український фонд стартапів Ukrainian Startup Fund та відкрите обʼєднання гравців технологічної екосистеми Techosystem.

Прийом заявок від команд технологічних стартапів буде відбуватися до 29 лютого. Для подачі заявки необхідно заповнити коротку реєстраційну форму на сайті акселератору, вказати назву свого проєкту та його опис, а також додати презентаційні матеріали. За результатами поданих заявок будуть відібрані 10 команд для подальшої участі в акселераторі. Подробиці та новини у межах програми публікуються на офіційному сайті акселератора: inhub.ztu.edu.ua/accelerator.

Акселераційна програма складається з теоретичної та практичної частин. 

Теоретична частина передбачає 9 навчальних модулів від міжнародних експертів та засновників провідних українських технологічних стартапів. Практична частина дозволить командам створити MVP на базі лабораторій Інноваційного хабу Житомирської політехніки.

Головним партнером та спонсором акселераційної програми виступила інвестиційна компанія BGV Group Management Геннадія Буткевича, який є головою наглядової ради університету. Компанія виділила кошти на підтримку та розвиток ідей команд-учасників акселератора — йдеться про фінансування закупівлі необхідних додаткових матеріалів у процесі створення власних механізмів на суму до 3000 євро на кожну команду. Окрім цього компанія профінансувала дооснащення лабораторії інноваційного хабу Житомирської політехніки — придбання необхідного для навчання та розвитку технологічних проектів сучасного обладнання, такого як вертикальний обробний центр, 3D-сканер, згинальна сегментна машина, компресор та стрічкова пилка по металу.

«На базі інноваційного хабу університету ми зосереджуємо наукові дослідження і будемо робити все можливе і необхідне, щоб ці наукові розробки і дослідження переростали в підприємницькі ініціативи, щоб це був бізнес навколо університету. Це один із пріоритетних напрямів, який дозволить університету розвиватися. В університеті вже протягом 7 років розвивається стартап- та підприємницька культура. Наразі ми зосереджуємо свою увагу на розвитку технологічних стартапів та бізнесів, саме тому виникла ідея створити BGV HARDWARE ACCELERATOR. Університет має оновлені лабораторії з сучасним обладнанням, яке дозволить командам створити прототип свого продукту (MVP) та пришвидшити його вихід на ринок»,зазначив Віктор Євдокимов, ректор Житомирської політехніки.

Детальніше про програму на сайті: inhub.ztu.edu.ua.

Реєстрація для участі в програмі доступна за посиланням.

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: