Samsung представляє музичну картину Music Frame / Все новости / Главная

На початку року компанія Samsung представила нову аудіосистему Music Frame, натхненну телевізором The Frame, яка поєднує в собі преміальний звук і неперевершений дизайн. Пристрій дозволяє кастомізувати його за допомогою аксесуарів та насолоджуватись бездротовим аудіо зі smart-функціями. Незалежно від того, чи використовується Music Frame як окремий пристрій, чи в парі з телевізором як саундбар, вона гарантує покращені акустичні та естетичні враження.

Дизайн, що підкреслить ваш інтер’єр

Створена, щоб відповідати естетиці вашої оселі, аудіосистема Music Frame має персоналізовані опції у вигляді артпанелі та кольорової змінної рамки, що дозволяють створити бажану атмосферу у вашому просторі та доповнити будь-який інтер'єр. Артпанелі можуть бути у вигляді картини, або власного фото. Обирайте аксесуари, створюючи унікальний дизайн аудіосистеми та поєднуйте його зі стилем вашої оселі.

Крім того, дизайн Music Frame бездоганно поєднується з дизайном телевізора The Frame й у тандемі створюють вигляд картинної, або фотогалереї.

Гарне звучання у будь-якому приміщенні

Music Frame – це не просто аудіосистема, адже вона може працювати як самостійна музична колонка, так і як саундбар, який підключено до телевізора Samsung. Як частина саундбарів Samsung, Music Frame має кілька переваг, зокрема:

  • Dolby Atmos для більшої глибини та дрібніших деталей музики, фільмів, ігор тощо. Технологія забезпечує об'ємний 3D-звук з ефектом присутності, що гарантує повне занурення у кожен елемент звуку.
  • Технологія Q-Symphony дозволяє створити ідеальну систему об'ємного звучання з плавно синхронізованим звуком, що надходить з різних пристроїв - телевізора Samsung та аудіосистеми Music Frame, щоб відтворювати звук одночасно. Роль Music Frame змінюється залежно від її розміщення - якщо вам потрібні тилові колонки - розмістить аудіосистему на стіні за диваном, а якщо бажаєте отримати більш величний звук - розмістіть її поруч з телевізором. Так Music Frame виглядатиме картиною, що точно не зіпсує інтер'єр і не займатиме багато місця, але максимально доповнить звук телевізора.

Завдяки широкому діапазону відтворення зберігається стабільний і збалансований звук під будь-яким кутом, а тристоронній динамік рівномірно розподіляє звук по приміщенню. Таким чином, ви можете відчути однакову чудову якість звуку, перебуваючи у будь-якій точці кімнати. 

Щоб пісня відтворювалася миттєво, ви можете легко транслювати музику зі смартфона на Music Frame завдяки бездротовій потоковій передачі аудіо, а саме через Wi-Fi або Bluetooth. Це, до речі, також дозволяє не перейматися щодо неестетичного безладу в кімнаті через дроти – Music Frame не потребує додаткових дротів для першокласного звучання.

Крім того, аудіосистему оснащено функціями AirPlay й Tap Sound. Apple AirPlay дозволяє транслювати улюблену музику або подкасти зі свого iPhone або iPad на Music Frame. Просто торкніться іконки AirPlay на пристрої Apple та підключіться до аудіосистеми. Для власників Samsung Galaxy все ще простіше, адже функція Tap Sound дозволяє підключити телефон, торкнувшись ним до аудіосистеми.

Music Frame також має функції, які налаштовують звук так, щоб він завжди звучав ідеально у вашій оселі. SpaceFit Sound Pro аналізує приміщення та калібрує звук відповідно до простору, в той час, як адаптивний звук автоматично оптимізує звук відповідно до вмісту, в результаті чого ви отримуєте чисті голоси та деталізовані звуки на основі вмісту та гучності.

Офіційний старт продажів Samsung Music Frame в Україні розпочався у червні 2024 року, а рекомендована ціна становить 13 999 грн. Відвідайте samsung.com/ua, щоб дізнатися більше про новинку.

 

Тэги:   Samsung

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: